PTEJTE SE, ODPOVÍME

Co je Trafajda?
Původně transformační stanice, která již před desítkami let dosloužila svému účelu a byla určena k demolici. Rozhodli jsme se ji zachránit a vdechnout jí nový život. 

Počkat, počkat, vy jste ji zrenovovali sami?
Ano. Prakticky od T až do A. 

Kde Trafajdu najdu?
Přímo v srdci města Lipnice nad Sázavou, a to v těsné blízkosti hlavní dominanty. U hradu. Z okna vidíte hrad. Z terasy úžasnou krajinu Vysočiny. Jakmile provedete rezervaci, tak vám pošleme přesné souřadnice, abyste Trafajdu nemuseli dlouze hledat. Zaparkujete přímo vedle ní.

Kolik se do ní vejde lidí?
Trafajda pojme dvě dospělé osoby. Děti nechte doma. Bylo by to tam s nimi s ohledem na opravdu malinké prostory náročné. Navíc si chcete odpočinout a zažít opravdu unikátní ubytování, které jinde v České republice nenajdete.

Mohu si s sebou vzít domácího mazlíčka?
Pro pobyt zvířat uvnitř není prostor uzpůsoben, a proto si pro ně, pěkně prosíme, sežeňte hlídání a nechte je doma. Zvířata máme sice rádi, ale tohle by nedělalo dobrotu. 

Pravidlák a Zásaďák

Pravidlák obsahuje obchodní podmínky, kterými se bude naše uzavřená smlouva řídit. Zásaďák popisuje, jaké osobní údaje zpracováváme, jak s nimi zacházíme a jaká vůči nám máte v souvislosti s osobními údaji práva.