Pravidlák

Traf

 1. My víme, je to číslované, je to otravné, ano, jsou to nudnou terminologií občanského zákoníku vlastně obchodní podmínky, kterými se společně budeme řídit, i když jim říkáme Pravidlák. Je to tam někde vzadu, paragraf 1751. Budeme se jimi řídit, když se rozhodnete, že s námi uzavřete smlouvu, na základě níž vám zpřístupníme Trafajdu. Součástí Pravidláku je i Opatrník, který má chránit vaše zdraví a Zásaďák, který zase chrání vaše údaje. Když tedy mluvíme o Pravidláku, automaticky tím myslíme i Pravidlák a Zásaďák. 

 2. Smlouvu typicky uzavřete tím, že si na našem webu vyberete počet dní, které chcete v Trafajdě strávit, a potvrdíte, že souhlasíte se vším, co se tady píše. Můžeme se domluvit i e-mailem, ale i v takovém případě Pravidlák platí. Ústní dohody berme prosím jen jako formu určité rezervace. Vždy si vše musíme potvrdit alespoň e-mailem. 

 3. Trafajda patří společnosti Trafajda, s.r.o., IČO: 173 70 183. S touto společností uzavíráte smlouvu a na tuto společnost se budete obracet, když nás budete chtít na něco upozornit. Přijímáme pochvaly, kritiku i náměty na zlepšováky. Jsme pro vás k dispozici na e-mailu zazitek@trafajda.cz.

 4. Možná budeme muset časem Pravidlák a tedy i Opatrník a Zásaďák změnit. Zkrátka platí to, co je tady uvedeno. To je vždy nejaktuálnější z aktuálních znění.

Cenáááá

 1. Pro někoho je vysoká, někdo by rád zaplatil ještě více. Je prostě taková, jaká je uvedena na našem webu. Jsou v ní všechny poplatky. Platíte za unikátní zážitek, za vyčištění hlav, a za zvolené doplňky. Kdybyste snad chtěli nepřetržitě pobýt v Trafajdě delší dobu, ozvěte se nám, určitě vymyslíme nějakou slevu.

 2. Rezervační systém vám automaticky vypočítá celkovou cenu, kterou budete hradit. Jakmile po zadání požadovaných údajů a odsouhlasení Pravidláka potvrdíte rezervaci, vše k nám rychle doletí. Zkontrolujeme, zda máme vše potřebné a pošleme vám odkaz k provedení platby. Vy na něj kliknete a vyberete si, jak zaplatit. Třeba platební kartou, když vám tuto možnost nabídneme.

 3. Prosím, uhraďte celkovou cenu co nejdříve. Ne snad, že bychom byli tak hamižní, ale kdyby se náhodou stalo, že ji neuhradíte do 3 kalendářních dní ode dne rezervace, budeme muset rezervaci zrušit a dát šanci někomu dalšímu. Čas ani Trafajda nejsou nafukovací. Nooo. Nafukovací... Ne, nebudeme dělat další house, který by šel nafukovat. Ale popřemýšlíme o tom.

 4. Zaplacením ceny včas dochází k potvrzení rezervace a Trafajda se na vás bude těšit. Nezaplacením ceny včas dochází ke zrušení smlouvy a Trafajda se nebude zlobit. Možná trochu.

 5. Platíte vždy za celou Trafajdu, nikoli za jednotlivé osoby. Maximální kapacita jsou ale 2 dospělí. Je to čistě z kapacitních důvodů. Domácí mazlíčky nechte prosím doma.

 6. V Trafajdě je pár věcí, které by se mohly bohužel rozbít nebo ztratit. Snad k tomu nedojde - to bude záležet hlavně na vás. Pro případ vzniku újmy ale můžeme požadovat složení zálohy až do výše 5.000 Kč. 

Storno - no no no

 1. Víme, že se může stát ledacos a z nějakého důvodu nebudete moci na zarezervovaný a zaplacený termín dorazit. Vždycky ale můžete někoho obdarovat. Pokud byste i přesto trvali na zrušení pobytu, vrátíme 20 % ze zaplacené ceny.

 2. Co se týče vrácení rozdílu zaplacené ceny a storno poplatku, který si proti ceně započteme, učiníme tak co nejrychleji to půjde, nejpozději do 15 kalendářních dní. Vrácení nelze provést v hotovosti. Učiníme tak vždy bezhotovostně.

 3. Můžeme kdykoli zrušit vaší rezervaci, pokud k tomu budeme mít vážný důvod anebo pokud nám nic jiného nezbyde, např. když nám to nařídí právní předpisy. V takovém případě máte právo na to, abychom vám vrátili 100 % zaplacené ceny. Je to prostě fér. Tečka. Ne, ještě vám v takovém případě náleží velká omluva. Až pak tečka.

Mezi námi

 1. Umožníme vám vyzkoušet Trafajdu po zaplacenou dobu, ale prosím vás, nechtějte po nás, abychom za něco odpovídali. My bychom tam s vámi sice byli rádi, ale vy si pravděpodobně budete chtít užít chvilky o samotě. Zkuste být obezřetní a přemýšliví. Neohrožujte sebe, jiné, Trafajdu samotnou, ani její okolí. Jste blízko ostatních domácností, tak prosím respektujte noční klid.

 2. Stejně jako máte odpovědnost sami za sebe, přebíráte po dobu užívání odpovědnost za Trafajdu. Nesvěřujte Trafajdu nikomu dalšímu, aniž bychom vám to předem schválili. 

 3. Přečtěte si Opatrník. Ale vážně.

 4. Kdybyste při užívání odhalili nějakou vadu na Trafajdě, okamžitě nám ji oznamte. Když ji nebude nutné řešit okamžitě, tak ji odstraníme hned, jak to bude možné. Pokud to bude něco, co by snad mohlo někoho ohrožovat, uděláme vše proto, aby bylo vše co nejrychleji v naprostém pořádku. Budeme se snažit vám případné útrapy rozumně kompenzovat. 

 5. Kdyby snad někdo. Náhodou. Něco jakože zmařená radost z dovolené nebo něco podobného, tak to opravdu ne. Rovnou vylučujeme použití těchto šílených ustanovení občanského zákoníku tak, jak to jen jde. Od začátku do toho jdete s tím, že budete užívat předělanou trafačku. To s sebou nese jistá a možná i těžce předvídatelná rizika.

Ajda

 1. Všechno ostatní, co tu není nějak upraveno, se řídí zdravým rozumem. Kdyby snad zdravý rozum nestačil, tak použijeme občanský zákoník. Pojďme raději použít ten zdravý rozum. To je vždycky levnější a často mnohem lepší varianta.

 2. Ve zcela krajním případě, kdybychom se pohádali tak, že by nebylo možné spor vyřešit po dobrém, můžete se obrátit na Českou obchodní inspekci – kontakty naleznete na stránkách www.coi.cz. Ano, také nás samozřejmě můžete žalovat u českých soudů. Ale tak. To se snad fakt nějak rozumně domluvíme, ne? 

 3. Pravidlák je Pravidlák. Můžeme si tu napsat vše možné, ale víte co? Nám jde hlavně o to, abyste se dobře bavili. Abyste si ten zážitek vychutnali. Abyste si odpočinuli. Aby byl naplněn ten motiv, který vás dovedl k tomu vyzkoušet si něco trochu jiného. 

 4. Pravidlák, Zásaďák a Opatrník platí od 02. 11. 22.

Opatrník

Opatrník je tu od toho, aby ochránil jak vás, tak Trafajdu. Když se jím budete řídit, tak snížíte riziko vzniku újmy.

Oheň

To může být opravdu velký problém. Trafajda je sice v jádru kusem pořádného kamene, ale zejména uvnitř má spoustu hořlavých prvků. Za žádných okolností uvnitř nekuřte. Pokud bez toho nemůžete být, tak prosím venku, ale i tak s velkou opatrností k přírodě. Špačky máme rádi, ale pouze ty, co lítají kolem, takže ten cigaretový vhodně zneškodněte.

Voda

Voda, co teče v Trafajdě, není pitná. Nebo takhle. Nedělali jsme rozbory, ale jedná se o běžnou městskou vodu, takže po převaření bude bezpečná. A dost možná i bez převaření.

Elektřina

Trafajda si ji zatím vyrobit neumí, a tak i když je elektřiny dostatek, přes to se pokuste šetřit. Zjistíte, že ji vlastně zase tolik nepotřebujete, protože v okolí Trafajdy je spousta věcí k vidění a návštěvě. 

Déšť, okna, dveře

Déšť je super, dokud teče pouze na lesy, na půdu, na střechu a ne dovnitř Trafajdy. Pokud prší, tak zavřete okna a dveře. Hlavně ty dveře, protože těmi dovnitř 100% naprší. Když odcházíte, tak prosím všechna okna zcela zavřete a dveře zamkněte. 

Klíč

Žádný není. Klika je na kód. Ten vám přišel mailem. Už víte?

Vzduch

Větrejte si. Prostor není velký a může se poměrně rychle vydýchat. Není nad to si před spaním pustit do plic čerstvých vzduch a krásně usnout.

Záchod

Není splachovací. Jedná se o speciální kompostovací záchod, na kterém musí i pánové bezpodmínečně sedět za všech okolností. Ať jdete na velkou, ať jdete na malou, musíte se na něj pohodlně usadit. Když tak neučiníte, tak se pod vámi neotevře záklopka a fyzikální zákony vám ukáží svou sílu. Produkty jsou zpracovávány odděleně a budou sloužit jako přísun živin pro rostliny. 

Wi-Fi

Má-Me. Kód na Wi-Fi najdete v mailu.

Čidla a kamera

Trafajda má inteligentní čidla pro případ požáru. Pro vás je to možná informace k ničemu, ale my hned budeme vědět, když bude problém. Vy teda asi taky, protože čidlo má integrovanou sirénu, aby vás probudila, kdybyste náhodou zrovna spali. Pokud dostaneme echo, že se něco děje a vy nám nebudete reagovat na zprávy či telefonát, tak budeme nuceni přijet. 

Úložné prostory

V Trafajdě prakticky nejsou. Ne snad, že bychom je tam neuměli dát, ale bereme to jako součást filozofie, že less is more. Vždyť toho vlastně moc nepotřebujete, ne? Kdyby ale přece jenom něco, tak pod schody máte úložný prostor na kufr. 

Lékárnička

Ve skříňce pod schody.

Hasící přístroj

Ve skříňce pod schody.

Vysavač na hmyz

Ve skříňce pod schody. Lze použít na vysávání drobných nečistot, ale úplně skvělý je na vysávání hmyzu, pokud se dostane dovnitř Trafajdy.

Zásaďák

Zásady ochrany osobních údajů

 1. Zásaďáka jsme zpracovali v souladu s nařízením GDPR a zákonem o zpracování osobních údajů. Sdělujeme v něm, jaké osobní údaje zpracováváme, jak s nimi zacházíme a jaká vůči nám máte práva.

 2. Správcem osobních údajů je společnost Trafajda, s.r.o., IČO: 173 70 183. Společnost provozuje web www.trafajda.cz. Jsme pro vás k dispozici na e-mailu info@trafajda.cz. Prostřednictvím webu a mailu můžeme sbírat vaše osobní údaje.

 3. K vašim osobním údajům se chováme jako by byly naše. Také nechceme, aby ty naše nikde kolovaly, nebo byly jakkoli zneužívány. Nikam je nepředáváme a už vůbec ne do zahraničí.

Účel a doba zpracování osobních údajů

 1. Osobní údaje zpracováváme za určitými účely. Jednak je to za účelem uzavření smlouvy a jejího dodržení, a dále za účelem ochrany našich oprávněných zájmů. Jinými slovy, abychom vám mohli poskytnout možnost navštívit naši Trafajdu, a kdyby se nedejbože něco stalo, abychom věděli, kdo vlastně Trafajdu navštívil. A také vám můžeme po vašem pobytu občas něco informačního zaslat.

 2. Osobní údaje nevratně smažeme, jakmile je přestaneme potřebovat. Minimálně si je ponecháme po dobu, než vám poskytneme službu. Dále po dobu, po kterou trvá náš oprávněný zájem, dokud takové zpracování neodmítnete. Nejdéle na dobu 2 let.

Jaké údaje potřebujeme

 1. Budeme od vás potřebovat jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu. Totéž od všech osob, které budou v době návštěvy Trafajdy vašimi parťáky. Můžeme disponovat také číslem bankovní účtu vč. jména majitele účtu, příp. dalšími údaji, pokud nám je sami sdělíte. 

Práva

 1. V souvislosti s ochranou osobních údajů jsou vám přiznána následující práva. Máte právo požadovat informace, zda vaše osobní údaje zpracováváme, či nikoli, jak je zpracováváme, za jakými účely. Zkrátka se nás zeptejte v oblasti vašich osobních údajů na cokoli, my vám odpovíme. Máte právo žádat opravu, právo na výmaz, pokud to nekoliduje s naším právem osobní údaje dále zpracovávat. Máte právo na omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Kdybyste domnívali, že osobní údaje zpracováváme v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo právními předpisy, obraťte se na nás na e-mail: zazitek@trafajda.cz. Uděláme vše proto, abyste byli spokojeni. Kdyby se nám to nepovedlo, můžete podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů.